Milí rodiče,
v pátek 15. května děti absolvovaly další lekci plaveckého výcviku, která jako obvykle začala volnou zábavou, rozcvičkou a dechovým cvičením.
Poté si děti procvičovaly skoky do velkého bazénu a plavání s nadlehčovacím pásem. Bylo vidět, že se ve vodě cítí stále jistěji a postupně získávají větší samostatnost.
Na závěr si děti užily překážkovou dráhu a nechyběla ani oblíbená volná zábava. Děti byly moc šikovné a z lekce si odnesly další nové zkušenosti. 🧡

























