Vážení rodiče,
rádi bychom Vás informovali, že v období od 29. 6. do 31. 8. bude v Mateřské škole Komenského probíhat rekonstrukce kanalizace, která je v současné době v havarijním stavu.
Z tohoto důvodu bude v uvedeném období uzavřen provoz mateřské školy. Rekonstrukce je nezbytná pro zajištění bezpečného a hygienického provozu školy do dalších let.
Upozorňujeme, že v průběhu stavebních prací mohou nastat nepředvídatelné komplikace a v krajním případě se může rekonstrukce prodloužit do prvního týdne měsíce září. O této skutečnosti Vás budeme včas informovat.
Zároveň Vás chceme ujistit, že je zajištěna možnost umístění dětí do jiných mateřských škol v době letních prázdnin, pokud to bude z Vaší strany opravdu nutné. Konkrétní informace o otevřených mateřských školách a možnostech náhradního umístění Vám budeme postupně sdělovat podle aktuální situace a harmonogramu prázdninového provozu.
Děkujeme Vám za pochopení, vstřícnost a spolupráci.
Věříme, že provedená rekonstrukce přispěje ke zkvalitnění prostředí pro Vaše děti.
S pozdravem
vedení mateřské školy
